Deze informatienota geeft een nadere toelichting op het resultaat van de WMO nieuw en de Jeugdhulp (2D’s) in de jaarrekening 2018 van de gemeente Wijchen.
Eind februari 2019 is met vertegenwoordigers van de Wijchense ondernemers en de firma Suurland het project digitale informatieborden geëvalueerd. Over het algemeen is men tevreden met de schermen. Wel vinden de ondernemers dat het door hen via reclamegelden betaalde deel van het systeem soms onvoldoende opvalt ten opzichte van het deel voor de verenigingen/gemeente. Met enkele aanpassingen in de layout van dat deel, soberder kleurgebruik, kleiner kader is getracht tegemoet te komen aan deze wens.
In aanloop naar het nieuwe bestemmingsplan voor bedrijventerrein Wijchen Oost zal er een visie ontwikkeld worden. Dit begint met een startnotitie die een SWOT-analyse en een aantal deelprojecten bevat. Deze notitie wordt bij deze voorgelegd.
31598 Bestedingsvoorstel voor het gereserveerde krediet voor het project Hernen, Leur en Bergharense middelen
Partijen, dit zijn de leefbaarheidsgroepen voor Hernen-Leur en Bergharen, de besturen van De Mijlpaal, De Zandloper en Stichting Schaarweide, zijn het eens geworden over een besteding van de gereserveerde middelen van € 440.000. Voordat we tot uitvoering overgaan, is er behoefte aan afstemming met uw raad. Dit raadsbesluit is richtinggevend. De uitwerking volgt later en is een collegebevoegdheid. De middelen worden aangewend voor: • de verbouwing van de gymzaal van De Zandloper; • een haalbaarheidsonderzoek voor nieuw- en/of verbouw van De Mijlpaal tot MFA inclusief brede school; • het inrichten van een multifunctionele ruimte op sportpark Schaarweide. Stichting Schaarweide vraagt een extra krediet van € 64.250 voor verduurzaming van het clubgebouw en asbestverwijdering.